KONST / Litografier / Färglitografi 17409088
nr 1740 9088
Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 3/350. Färglitografi, bildmått: 30x21cm, yttermått inklusive ram: 44x34cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:55:39
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr